چشم پزشکی

در عصر جهانی شدن ، گردشگری پزشکی به پدیده ای مهم تبدیل شده و در بیش از 50 کشور جهان به یک صنعت ملی تبدیل شده است.این وضعیت ، تعداد فزاینده ای از بیمارانی را که به دنبال معالجه پزشکی و جراحی غیر اضطراری در خارج از کشور محل اقامت خود هستند ، غالباً با همکاری صنعت گردشگری هستند ، درگیر می کند.
مسافران پزشکی با هزینه های پایین تر ، نرخ ارز مطلوب و لیست های انتظار کوتاه تر که توسط کشورهای مقصد ارائه می شود ، در ترکیب با خدمات بیمارستانی با کیفیت بالا و استراحت اضافه شده به استراحت در طی و بعد از معالجه در استراحتگاه های تفریحی جذاب هدایت می شوند.
در دهه های قبل عمدتاً محدود به جراحی زیبایی و رویه های دندانپزشکی بود اما صنعت توریسم پزشکی به تدریج در تقریباً تمام تخصص های پزشکی از جمله چشم پزشکی گسترش یافته است.
از نظر فن آوری ، صنعت بهداشت و درمان پیشرفته ترین صنعت جهان به ویژه در چشم پزشکی است. این تحقیقات با تحقیقات گسترده و سرمایه گذاری های کلانی انجام می شود که اخلاقی هستند زیرا در جهت کاهش رنج و ناتوانی و افزایش امید به زندگی هستند.
جهانگردی پزشکی ، فرصتهای عظیم و چشم اندازهای عالی ارائه می دهد زیرا تقاضای سلامتی نامحدود است و با امید به زندگی طولانی تر در حال رشد است.

خدماتی که ما ارائه می دهیم

عمل جراحی آب مروارید
چشم پزشکی جامع
بیماری قرنیه و بیماریهای خارجی چشم
گلوکوم
جراحی عیوب انکساری
جراحی چشم یووییت و چشم پزشکی بینایی

Ophtamology-1

چشم پزشکی پیشرفته در ایران با جدیدترین تکنیک های جهانی

This post is also available in: English العربية

×

Hello!

Welcome to SAMAMEDTOUR

In case you need any help, please send me a message here. I will be glad to help

× How can I help you?