سما مد تور برای گردشگری پزشکی


گردشگری پزشکی سما به طور رسمی مجوز فعالیت در زمینه گردشگری پزشکی را دارد و هدف از آن ارائه خدمات تخصصی برای معالجه بیماران ، آرایشی و بهداشتی ، دندانپزشکی ، چشم پزشکی ، قلب و عروق ، پزشکی داخلی ، ارتوپدی ، درمان ناباروری و داروهای گیاهی است. این موسسه در تلاش است با استفاده از بهترین پزشکان و بیمارستان های ایران ، یک جایگاه جهانی در بخش گردشگری سلامت به دست آورد. سما مدتور ، مایل به ارائه مشاوره در مورد آرزوهای داخلی و خارجی در کلیه مراحل درمانی ، قبل و هنگام مسافرت و بعد از ترک مشاوره کامل برای اطمینان از موفقیت این روند در ایران. مترجمان به زبان عربی و انگلیسی کار و نیاز بیماران خارجی را تسهیل می کنند.

دریافت اطلاعات

اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید

مشاوره رایگان

ظرف 48 ساعت پیشنهادات را دریافت کنید

خدمات سفر

در ایران میزبان شما هستیم

خدمات پزشکی

درمان شوید و به خانه برگردید

چرا سما مدیکال توریسمشما می توانید با مشاوره رایگان کارشناسان ما بهترین خدمات را در سایت ما پیدا کرده و تمامی مزایای درمان خود را بدست آورید. ما شما را به بهترین تیم های پزشکی و بهترین بیمارستان های ایران برای دریافت بالاترین کیفیت در طی مراحل درمانی معرفی می کنیم.


شرکت گردشگری پزشکی سما با دانش و تجربه متخصصانی که سالها در زمینه گردشگری سلامت فعالیت داشته اند ، بهترین خدمات درمانی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد.


ثبت نوبت

This post is also available in: English العربية

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

Hello!

Welcome to SAMAMEDTOUR

In case you need any help, please send me a message here. I will be glad to help

× How can I help you?